O službě

Nenechte své auto zmizet

Chcete mít dokonalý přehled o svém autě? Opatřete ho systémem SHERLOG Vision Top, který zajistí nepřetržitý dohled nad jeho polohou. O tom, co se děje s vaším vozem, budete vždy informování zprávou SMS nebo e-mailem. Zařízení je propojeno s Klientským centrem SHERLOG, které vás v případě nebezpečí bezprostředně kontaktuje a nabídne vám pomoc

Praktický pomocník

SHERLOG Vision Top je univerzální pomocník. Kromě toho, že na vaše auto dohlédne, dokáže vás také informovat o překročení rychlosti, opuštění nastavené oblasti a řadě dalších věcí, které si sami vyberete na tomto portálu, s nímž zařízení uvnitř vašeho vozu komunikuje. Díky internetovému rozhraní získáte maximální uživatelský komfort.

Kredit ve výši provozních poplatků na jeden rok v ceně

Řešení SHERLOG Vision Top je zároveň ekonomické. Zařízení instalované uvnitř vozidla je opatřené SIM kartou a s portálem www.sherlogvision.cz komunikuje prostřednictvím technologie mobilního operátora. Kredit ve výši provozních poplatků na celý první rok jsou zahrnuty v základní ceně produktu. Pokud se rozhodnete pro doplňkové služby, můžete je ovládat zde na portálu prostřednictvím svého klientského účtu. Ten pak lze snadno dobíjet například platební kartou.